Pomoc w rekrutacji i selekcji pracowników

Rekrutacja pracowników

Pomoc w zatrudnianiu i selekcji pracowników

Od wielu lat z sukcesem zajmujemy się rekrutacją kadry pracowniczej. Nasz zespół to grupa, kompetentnych oraz niezawodnie działających osób, posiadających wieloletnie doświadczenie zawodowe. Przyjmowane przez Nas projekty obsługiwane są z niezwykłą starannością i profesjonalizmem. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w zakresie selekcji pracowników otrzymujecie Państwo wykwalifikowaną kadrę pracowniczą.

Z powodzeniem poszukujemy pracowników fizycznych jak i pracowników wykwalifikowanych kucharzy, pomocy kuchennych, kelnerów, sprzątaczek, masażystów, osób do prac sezonowych w rolnictwie i ogrodnictwie, pracowników budowlanych: murarzy, cieśli, zbrojarzy, elektryków, hydraulików a także wyszukujemy pracowników wyspecjalizowanych: lekarzy, rehabilitantów, pracowników IT . Nasze działanie to nie tylko rekrutacja pracowników, a realizacja całego projektu za który bierzemy pełną odpowiedzialność.

Możliwości współpracy:

1. Umowa outsorsingowa

Rekrutujemy dla Państwa pracowników, zajmując się wszystkimi formalnościami:

  • To my zatrudniamy pracownika dzięki temu odciążamy Państwa od angażowania się w sprawy administracyjne i prawne takie jak ubezpieczenie społeczne i zdrowotne, podatek dochodowy, wypłaty wynagrodzeń, wynagrodzenie za urlop, chorobowe badania lekarskie, szkolenia BHP. Jednym słowem macie Państwo gotowego pracownika.
  • Dzięki tej formie współpracy otrzymujecie Państwo prosty i przejrzysty sposób rozliczenia fakturę VAT
  • Nie ponosicie Państwo kosztów rekrutacji i selekcji w zakresie zatrudniania pracowników i to my jesteśmy w stałym kontakcie z pracownikami , na bieżąco reagując na wszelkie potrzeby.

2. Umowy rekrutacyjnej:

Rekrutujemy dla Państwa pracowników z najlepszymi kwalifikacjami i zajmujemy się:

  • Wszystkimi formalnościami związanymi z ich pobytem i legalną pracą w Polsce.
  • Pomagamy w uzyskaniu niezbędnych dokumentów potrzebnych do legalnego zatrudnienia cudzoziemców, takich jak:
  • zezwolenie na pracę
  • karta pobytu
  • oświadczenia o zamiarze powierzenia pracy
  • zaproszenia biznesowe


Dołącz do naszych partnerów biznesowych:

KOS Consulting Group Sp. z o.o.
Aneta Lemańska
tel. 602-460-056
mail. kos.personel@gmail.com