Zakładanie Działalności Gospodarczych

Zakładanie firmy i działalności gospodarczej

Wiele osób chciałoby założyć własną firmę lub jednoosobową działalność gospodarczą, jednak brak wiedzy o wszystkich przepisach i wymogach podcina im skrzydła. Biuro Rachunkowe Trójmiasto oferuje darmową pomoc w zakładaniu firmy lub jednoosobowej działalności gospodarczej. Pomożemy Ci w doborze odpowiedniej formy prawnej dla Twojego biznesu, korzystnej formy opodatkowania i określeniu przedmiotu działalności zgodnie z PKD. Przeprowadzimy Cię przez gąszcz zawirowań prawnych i formalności, tak abyś jako przedsiębiorca miał gładki start.

Dlaczego warto postawić na nas? Jesteśmy biurem księgowym od 16 lat obecnym na rynku. Mamy bardzo duże doświadczenie w obsłudze księgowej i kadrowej małych, i średnich przedsiębiorstw. Działamy na terenie Gdańska, Sopotu i Gdyni. Odbieramy dokumenty od klienta, także nie tracisz czasu na stanie w korkach i dowóz dokumentów do nas. Nie tylko zapewnimy Twojemu przedsiębiorstwu najlepszą obsługę księgową i kadrową, ale za darmo pomożemy Ci założyć Twoją firmę lub jednoosobową działalność gospodarczą.

Ponieważ nieodpłatnie zajmiemy się wszystkimi formalnościami związanymi z procesem zakładania Twojej firmy, będziesz mieć wolną głowę, by przygotować biznesplan i pomysły na pozyskiwanie klientów. Nie musisz wnikać w zawiłości przepisów, jakich trzeba dopełnić przy zakładaniu działalności – jesteśmy fachowcami i zrobimy wszystko za Ciebie. Współpraca z nami to gwarancja fachowej obsługi księgowej dla Twojej firmy, a także wygody i oszczędności czasu.

Zakładanie firm i spółek

4 kroki do własnej działalności gospodarczej

  1. Biuro rachunkowe – dowiesz się jaki rodzaj działalności jest dla Ciebie najkorzystniejszy.
  2. Urząd miasta – usiądziesz w okienku przed miłą panią i poinformujesz o tym co ustaliłeś z biurem rachunkowym.
  3. Urząd skarbowy – dobrowolna lub obowiązkowa rejestracja do podatku VAT.
  4. ZUS – rejestracja do ubezpieczenia

    3 i 4 krok możesz zlecić do biura rachunkowego