Biuro Rachunkowe Gdynia Biuro rachunkowe blisko Twojej firmy

Sprawdź nasz oddział w Gdyni Działamy na terenie całego Trójmiasta

Rafa Radziński - Prezes biura rachunkowego Accounting Sp z o.o.

Rafał Radziński

Prezes Zarządu
Accounting Sp z o.o.

Doświadczenie

Jesteśmy biurem rachunkowym z 16 letnim doświadczeniem.

Pomoc

Pomagamy w prowadzeniu i zakładaniu spółek oraz działalności gospodarczych.

Odbiór dokumentów

Co miesiąc odbierzemy dokumenty prosto z Twojej firmy.

Nasze biuro rachunkowe w Gdyni

Gdynia ul. Śląska 35-37

Accounting Sp z o.o.
Śląska 35-37, 81-310 Gdynia
3 piętro, pokój 306

Dlaczego warto wybrać nasze biura rachunkowe?

Pomysł na biznes, plan działania czy odpowiednia forma prawna… Jest wiele rzeczy, które trzeba przemyśleć, zanim zacznie się działalność gospodarczą. A gdy już się ją prowadzi, trzeba dodatkowo zmagać się ze skomplikowanymi często przepisami, spełniać wszystkie urzędowe wymagania i cały czas myśleć o księgowo-kadrowej stronie swojej działalności. Nic więc dziwnego, że wielu przedsiębiorców obawia się tych wszystkich formalności. Nie ma jednak powodów, by się bać, jeśli korzysta się z pomocy profesjonalistów. Fachowej pomocy w zakładaniu i prowadzeniu firmy czy jednoosobowej działalności gospodarczej w Gdyni udzieli Ci nasze biuro rachunkowe.

Biuro rachunkowe Gdynia – darmowa pomoc w założeniu firmy

Biuro rachunkowe Gdynia to potwierdzona zadowoleniem klientów wysoka jakość usług księgowo-kadrowych na rzecz biznesu. Mamy 16 lat doświadczenia w pomaganiu firmom z Gdyni i całego Trójmiasta w zakładaniu oraz prowadzeniu działalności. Doskonale znamy nie tylko przepisy prawne, ale także lokalną specyfikę, dzięki czemu w realizacji zadań na rzecz obsługi firm z Gdyni nic nas nie zaskoczy.

Doskonale zdajemy sobie sprawę z faktu, że przed rozpoczęciem działalności gospodarczej i na jej początku przedsiębiorcy muszą liczyć się z każdym groszem i szczególnie dbają o to, by zachować równowagę finansową. Właśnie dlatego oferujemy pomoc w założeniu firmy czy jednoosobowej działalności gospodarczej zupełnie za darmo. Pomożemy Ci wybrać odpowiedni profil działalności, formę prawną przedsiębiorstwa, a także najbardziej dogodny sposób opodatkowania, który zapewni największe oszczędności. Z nami nie musisz się o nic martwić. Start firmy jest znacznie łatwiejszy, gdy ją z Tobą zakłada biuro rachunkowe Gdynia.

Biuro rachunkowe Gdynia – wygoda dla klienta

Duże doświadczenie w branży sprawia, że bardzo dobrze rozumiemy potrzeby, jakie mają nasi klienci. Biuro rachunkowe Gdynia zawsze wychodzi im naprzeciw. Skorzystanie z naszych usług oznacza najwyższej jakości, kompleksową obsługę firm z Gdyni, Gdańska i Sopotu. To, że działamy na terenie całego Trójmiasta jest naszym wielkim atutem. Pozwala wykorzystać efekt synergii, jakie daje bezpośrednia bliskość wszystkich trzech miast. Dla firm, które obsługujemy, robimy więcej niż inni. Nigdy nie musisz sam dowozić nam żadnych dokumentów. Co miesiąc odbierzemy je od Ciebie bezpośrednio z siedziby firmy i załatwimy wszystkie sprawy księgowo-kadrowe w czasie, który Ty możesz poświęcić na swoją właściwą działalność.

Biuro rachunkowe Gdynia to najlepszy wybór dla wszystkich firm z Gdyni, które poszukują fachowej obsługi swojej działalności od strony księgowo-kadrowej i dla każdego, kto liczy na darmową pomoc przy rejestracji działalności gospodarczej. Gorąco zachęcamy do skorzystania z naszych usług.

 • Polecam!

  Kontakt z biurem mam 24/7. Ułatwia mi to prowadzenie firmy...

  Katarzyna
  Pośrednictwo Finansowe
 • Zawsze na czas

  Szybko reagują na zadane pytania...

  Tomek
  Usługi transportowe
 • Super atmosfera

  Miła koleżeńska atmosfera 🙂 ...

  Laura
  Salon piękności
 • Oszczędność czasu

  Odbierają dokumenty z firmy . Nie tracę czasu na korki...

  Robert
  Usługi budowlane
 • Skuteczna pomoc

  Codzienna pomoc w prowadzeniu firmy .

  Robert
 • Dobry kontakt

  Telefoniczny kontakt z Rafalem umozliwia szybkie podejmowanie decyzji.

  Krzysztof
 • Oszczędność czasu

  Nie musze chodzić do urzędu skarbowego ani zus . Biuro załatwia wszystko za mnie 🙂

  Patrycja