Biuro Rachunkowe Gdańsk Biuro rachunkowe blisko Twojej firmy

Sprawdź nasz oddział w Gańsku Działamy na terenie całego Trójmiasta

Rafa Radziński - Prezes biura rachunkowego Accounting Sp z o.o.

Rafał Radziński

Prezes Zarządu
Accounting Sp z o.o.

Doświadczenie

Jesteśmy biurem rachunkowym z 16 letnim doświadczeniem.

Pomoc

Pomagamy w prowadzeniu i zakładaniu spółek oraz działalności gospodarczych.

Odbiór dokumentów

Co miesiąc odbierzemy dokumenty prosto z Twojej firmy.

Nasze biuro rachunkowe w Gdańsku

Gdańsk ul. Heweliusza 11

Accounting Sp z o.o.
Heweliusza 11, 80-890 Gdańsk
4 piętro

Dlaczego warto wybrać nasze biura rachunkowe?

Założenie i prowadzenie własnej firmy ciągle w naszym kraju kojarzy się z zadaniem bardzo trudnym. Nie dość, że trzeba poradzić sobie na rynku w rywalizacji z konkurencją, to często jeszcze dodatkowych problemów dostarczają wszystkie kwestie biurokratyczne. Wiele osób z dobrym pomysłem na biznes nie decyduje się na jego realizację ze względu na to, że obawiają się zagubienia w gąszczu przepisów i wymagań prawnych. Tymczasem przedsiębiorca powinien zajmować się przede wszystkim przedmiotem swojej działalności i o nic innego się nie martwić. Wszystkie pozostałe kwestie warto powierzyć specjalistom z biura rachunkowego, którzy załatwią je profesjonalnie.

Biuro rachunkowe Gdańsk – profesjonalizm i doświadczenie

Nasze biuro rachunkowe Gdańsk zapewnia wysoką jakość usług księgowych i kadrowych dla każdej firmy na terenie Trójmiasta tak, by ułatwić prowadzenie biznesu. 16 lat doświadczenia na rynku to dla każdego naszego potencjalnego klienta gwarancja fachowości w wykonywaniu powierzonych nam zadań. W tym czasie pomogliśmy założyć i prowadzić wiele spółek oraz działalności gospodarczych. Doskonale znamy lokalną specyfikę i otoczenie biznesowe panujące zarówno w samym Gdańsku, jak i całym Trójmieście, dzięki czemu przy współpracy z nami możesz być spokojny o losy swojej firmy.

Darmowa pomoc w założeniu firmy

Bardzo dobrze rozumiemy, że szczególnej pomocy potrzebują osoby, które są dopiero na początku swojej drogi w biznesie i dopiero planują założenie firmy, nie mając dużego doświadczania ani wiedzy, jak to zrobić. W takich sytuacjach tym bardziej warto skorzystać z naszych usług. Zwłaszcza że to nic nie kosztuje. Zupełnie za darmo pomożemy w wyborze odpowiedniej formy prawnej, a także takiej formy opodatkowania, która przyniesie najwięcej korzyści. Fakt, że ta pomoc jest darmowa sprawi, iż korzystając z fachowego doradztwa zaoszczędzisz finansowo w ważnym momencie, gdy Twoja firma jest dopiero na dorobku i jeszcze nie przynosi dużych zysków.

Biuro rachunkowe Gdańsk – wygoda dla klienta

Nasze biuro rachunkowe Gdańsk to wybór, który gwarantuje pełną wygodę dla klienta. Działamy na terenie całego Trójmiasta i sprawiamy, że korzystanie z naszych usług jest niezwykle łatwe. Współpracując z nami nie musisz się martwić o dostarczanie do nas swoich dokumentów. Jest dokładnie odwrotnie. Co miesiąc sami odbierzemy je z siedziby Twojej firmy, byś mógł poświęcić się swojej działalności, podczas gdy my załatwiamy za Ciebie wszystkie urzędowe formalności.

 • Polecam!

  Kontakt z biurem mam 24/7. Ułatwia mi to prowadzenie firmy...

  Katarzyna
  Pośrednictwo Finansowe
 • Zawsze na czas

  Szybko reagują na zadane pytania...

  Tomek
  Usługi transportowe
 • Super atmosfera

  Miła koleżeńska atmosfera 🙂 ...

  Laura
  Salon piękności
 • Oszczędność czasu

  Odbierają dokumenty z firmy . Nie tracę czasu na korki...

  Robert
  Usługi budowlane
 • Skuteczna pomoc

  Codzienna pomoc w prowadzeniu firmy .

  Robert
 • Dobry kontakt

  Telefoniczny kontakt z Rafalem umozliwia szybkie podejmowanie decyzji.

  Krzysztof
 • Oszczędność czasu

  Nie musze chodzić do urzędu skarbowego ani zus . Biuro załatwia wszystko za mnie 🙂

  Patrycja